خانه / YouTube / شهردار جدید چابهار منصوب و معرفی شد

شهردار جدید چابهار منصوب و معرفی شدبه گزارش ایرنا معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار در این مراسم گفت: شورای اسلامی و شهرداری برای عمران و آبادانی شهر با شهروندان همدل و همراه باشند.
ایوب درویشی اظهار داشت: شهردار جدید چابهار از هیچ کوششی برای خدمت صادقانه و ایجاد فضایی مناسب برای شهروندان دریغ نکند.
وی بیان کرد: شهرداری چابهار با برنامه ریزی مناسب بدهی ادارات را وصول و برای ایجاد فضای سبز، پاکسازی و آسفالت معابر شهر اقدام کند.
شهردار جدید چابهار نیز در این مراسم گفت: به عنوان یک جوان با همدلی و همفکری از هیچ کوششی برای خدمت صادقانه به شهروندان دریغ نخواهم کرد.
محمدیونس حقانی اظهار داشت: چابهار ظرفیت های خوبی برای کار و فعالیت دارد و باید با تلاش؛ شهری آباد داشت.
به گزارش ایرنا، پیش از این مرتضی اسلامی از کارمندان شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری چابهار مشغول بکار بوده است.
شهر 120 هزار نفری چابهار دارای هفت نفر عضو شورای اسلامی شهر به نام های الله بخش جدگال، کمال کیشکوری، واحدبخش دُربین، معین الدین سعیدی، آصف دُربین، سعید امیری مقدم و باسط اسلامی بندری است.
شهرستان چابهار براساس سرشماری آبان سال 1395 با جمعیت 283 هزار و 204 نفر و 48 هزار و 147 خانوار از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به شهر کنارک متصل است.
چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 2 شهر به نام های چابهار و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، شش دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.
سیستان و بلوچستان افزون بر 1100 کیلومتر مرز زمینی با 2 کشور افغانستان و پاکستان دارد که بیش از 900 کیلومتر آن با ایالت بلوچستان پاکستان هم مرز است.
3043**3213 خبرنگار: رستم کریمی **انتشاردهنده: اکبر نوریانتهای پیام /*


درباره gohari